Buddhi Dana

Buddhi Dana

על המטפל

בודהי – מטפל מיני, מטפל זוגי, מורה בבית הספר הבין לאומי לאומנויות המקדש ISTA, מנחה סדנאות טנטרה והתפתחות בארץ ובעולם. מתמחה בתהליכי התפתחות אישיים וזוגיים דרך הטנטרה והמיניות, בעיסויים טנטרים, עיסויי יוני, לימוד עיסויים לזוגות, עבודה עם זוגות על תקשורת מינית בראיה ומעצימה, עבודת עומק עם קבוצות ויחידים מקיים מפגשי תראפיה והתפתחות אישית, אימון אישי / זוגי טנטרי, עיסויים טנטרים טיפוליים, עיסויים חווייתיים, לימוד וחניכה אישית לסודות הטנטרה לגברים ולנשים.

טיפולים אישיים עם Buddhi dana

פסיכותרפיה מינית - עיסוי יוני - מפגש עם מאהב טנטרי - מפגשים לזוגות - פסיכותרפיה מינית

פסיכותרפיה מינית מהווה טיפול אפקטיבי לבעיות שקברנו והדחקנו עמוק בתוך עצמנו בנושא המיניות שלנו כחלק מאנשים שחיים בחברה שבה המיניות מודחקת, מנוצלת ולא מקבלת את המקום הראוי לה. המפגשים מסייעים להזיז את האנרגיה הרבה שעצורה בנו ובמהלך המפגש כמות נכבדת של עבודת גוף נעשית כדי להתניע את רקמת השרירים, שבה עצורה האנרגיה הרבה כדי שהגוף בעזרת שחרור אנרגטי, ינקה עצמו. במהלך המפגשים אנחנו עובדים עם סוגים שונים של אנרגיות, אבל בעיקר עם האנרגיה המינית וכשהיא זזה יש בה את היכולת הגבוהה ביותר לרפא ולחדש אותנו. כשאנחנו פותחים את השערים ונותנים לאנרגיה מינית לזרום, אנחנו פתוחים להרגיש מגוון רחב של רגשות ולחוות מצבים של ריפוי טבעי. להזזת אנרגיה מינית ישנם יתרונות רבים ושונים עבור הגוף ועבור הנפש שלנו: מלבד ריפוי והתחדשות של אנרגיה, הנעת האנרגיה המינית מעניקה לגוף וגם למיינד הזדמנות מיוחדת להירגע, להתמסר ולשחרר מטלות יומיות ולחוות את המלאות של החיים – הגוף נמצא בשיאו באותו רגע ונקודת זמן אקסטטית של עונג שמאפשרת בליס אורגזמי.

טיפול פסיכותרפיה מינית

– למה זה כדאי?

ישנן סיבות רבות ומגוונות מדוע כדאי להתחיל בטיפול פסיכותרפיה מינית, ריכזתי עבורכם את המרכזיות:

1. הרצון לשחרר אשמה, בושה או פחד סביב המיניות שלך.

2. תחושה של חוסר חיבור לאיבר המין שלך.

3. רצון לחוש יותר תחושות ולפתח רגישויות חדשות באברי המין.

4. חוסר הנאה מסקס ורצון לשפר את חיי המין האישיים והזוגיים.

5. קשיים וכאבים בחדירה וחוסר יכולת להגיע לאורגזמה.

6. חזרה לתפקוד מיני אחרי ניתוחים ולידות.

7. רצון ומוכנות ללמוד דברים חדשים לגבי מין ומיניות מקודשת

8. חקירה של החלקים המיניים שלנו שמנהלים אותנו מאחורי הקלעים.

9. חווית טראומתיות מיניות כמו: קיום יחסי מין שלא מרצון, התנהגות אלימה וחוסר בכבוד מהסביבה, הטרדות

 עיסוי יוני

עיסוי יוני הוא טיפול טנטרי עתיק שבו איבר המין הנשי מקבל מגע מרפא ואוהב שאינו חלק מאקט מיני . עיסוי היוני ידוע בכך שהוא משחרר חסימות שנשים סוחבות בגוף הפיזי, הרגשי והאנרגטי שמאוחסן כזיכרון ברקמות של היוני עצמה. עיסוי יוני נעשה לרוב לאחר עיסוי גוף מלא ולאחר שהגוף הגיע לרגיעה מקסימלית. עיסוי הגוף מתחיל לרקום את הקשר בין הלב ליוני, קשר שהטנטרה רואה כערך נעלה. לאחר עיסוי הגוף מתחילים לעסות בעדינות את היוני מבחוץ – השפתיים החיצוניות, הפנימיות ואזור הדגדגן. לאחר העיסוי החיצוני אנחנו עוברים פנימה בעדינות לעבר הקירות הואגינליים, לתוך היוני עצמה. בעדינות, כל הפנים של היוני עובר עיסוי. מגוון הרגשות שעולים בעיסוי הוא רחב, פחדים, בושות,עלבונות וזכרונות ממגע שלא היה מתאים עסויים לעלות ולהשתחרר, העיסוי תורם מאוד להשתחררות מטראומות כיוון שהוא נוגע בדברין בצורה עמוקה שלא כמו בטיפול פסיכולוגי שנמנע ממגע ועוקף את הגוף. בעיסוי יוני אנחנו מאפשרים לאברי המין לנקות את עצמם אנרגטית. העיסוי נמשך כשעה וחצי + חצי שעה של שיחה בפתיחה והוא מומלץ מאוד כמעט לכל אישה ויסייע לך להירגע אל תוך העוצמה הנשית שבך. עיסוי יוני, האם זה מתאים לך?… ישנן סיבות רבות ומגוונות מדוע תרצי לחוות עיסוי יוני, ריכזתי עבורך את הבולטות ביותר:

1. הרצון לשחרר אשמה, בושה או פחד סביב המיניות שלך.

2. תחושה של חוסר חיבור לאיבר המין שלך, כאילו שהוא לא שלך.

3. אם את לא מכירה את דרכך סביב האיבר הזה (כ"כ הרבה דברים קורים שם, שאנחנו לא מודעים אליהם…).

4. אם את מרגישה אדישות או אלחוש באזור ורוצה לחוש יותר תחושות.

5. אם חלילה חווית חוויות קשות או טראומות מיניות במהלך חייך.

6. התנהגו אליך באלימות וחוסר בכבוד, חדרו אליך לפני שהייתה מוכנה וכו'.

7. אם את לא נהנית מסקס, לא מגיעה לאורגזמות ותוהה מהי מיניות בריאה.

8. אם את נהנית מסקס אבל יש בך התחושה שיש שם עוד דברים ואת צמאה ללמוד אודותיהם.

9. אם את רוצה להתחבר מחדש למיניות שלך אחרי לידות או ניתוחים, כי עכשיו הכל מרגיש שונה…

10. אם את מרגישה לא מחוברת לאנרגיה הנשית שלך ורוצה לחקור מי את בתור אישה.

11. אם סוף סוף הבנת שהיוני שלך היא מקדש ואת רוצה ליצור מערכת יחסים של כוהנת אהבה עם המקדש שלך.

12. אם את רוצה את החוויה של להיות מכובדת ומקודשת במיניות שלך.

13. אם את רוצה פשוט לקבל ולהתמסר מבלי לעשות שום דבר בתמורה…

עיסוי יוני יכול להיות התשובה לכמעט כל דבר שהאישה מבקשת לעצמה – מדובר בעיסוי שאני מקווה שכל אישה תחווה לפחות פעם אחת בחייה אבל לא עם כל אחד, זה דבר עדין ומיוחד…

מפגש עם מאהב טנטרי

הרבה נשים אינן מכירות את הפוטנציאל המיני שלהן, הן מסתפקות בסקס שטחי של שפשוף אברי המין, עם גברים שאת רוב השכלתם המינית רכשו דרך פורנו. יש דרך אחרת, דרך מינית שמלאה בחוויות רוחניות, הדרך הטנטרית שהיא קשובה, מלאה באנרגיה ומקודשת. בואי ללמוד ולחוות את סודות העונג הנשי… המפגש הטנטרי מרפא את הנשמה, ממלא את ההוויה ומרגיע את המיינד. המפגש נע בין שעתיים לשלוש והוא מכוון ליצור חוויה עמוקה ומרגשת. את תחילת המפגש נפתח בשיחה פתוחה על החיים, על המסע האישי שלך, על רוחניות, מיניות ומה שבניהם. זה זמן טוב לדבר על ציפיות, חששות, פנטזיות וגבולות. במפגש אנחנו שמים דגש על נוכחות מלאה בגוף, על להיות כאן ועכשיו עם האנרגיה המינית. לאחר השיחה נכנס למקדש הטנטרי ובתוך המקדש נערוך טקס לזמן את ההוויה האלוהית הנשית – זה הוא טקס עוצמתי ומיוחד שיפגיש אותך עם חוויה אותנטית של האנרגיה הטנטרית הנשית. נמשיך לעיסוי טנטרי והנעת האנרגיה המינית . מטרת המפגש היא לפגוש, להכיר ולאהוב באמת את עצמך ואת גופך. זה הזמן שלך להיות אותנטית, אהובה ובקבלה עצמית מלאה. הרבה נשים אינן מכירות את הפוטנציאל המיני שלהן, הן מסתפקות בסקס שיטחי של שיפשוף אברי מין עם גברים שאת רוב השכלתם המינית רכשו דרך פורנו. יש דרך אחרת, הדרך הטנטרית שהיא קשובה, מלאה באנרגיה ומקודשת.

אימון טנטרי זוגי

זוגות רבים מעוניינים להעמיק ולהעשיר את חיי האהבה והזוגיות שלהם, להכניס יותר תשוקה ואינטימיות עמוקה לקשר הזוגי, עולם הטנטרה מעניק לזוגות את הכלים בדיוק בשביל זה . טנטרה מלמדת אותנו לחזק את הקשר הזוגי, מגבירה את העונג המיני, ופותחת דרכים חדשות לעשיית אהבה ולחיבור אינטימי עמוק במיוחד…מפגשי הטנטרה לזוגות מתמקדים בלימוד יסודות הטנטרה הזוגית, בחניכה לטקסים הטנטריים הסודיים וביצירת מרחב בטוח, מכיל ואוהב לשיתוף ולתקשורת אינטימית. אומנות האהבה והמיניות המקודשת היא דרך מקסימה וטבעית לחזק את הקשר והזוגיות בכל הרמות – ברמה הפיזית, הרגשית והרוחנית, לבנות ולחזק את האינטימיות והקרבה בתוך הקשר וללמוד לענג אחד את השני עם טכניקות של מגע חושני בנות אלפי שנים. במפגשים הזוגיים אנחנו שמים דגש על הקשבה לבן הזוג, על בניית אמון הדדי, על קירבה ואינטימיות, על מבט בעיניים, על נשימה משותפת, מגע קשוב ואוהב, קבלה, נתינה, הדהוד ועונג – אלו הם הדברים שנחוצים לאינטימיות בריאה, ממלאת, מכבדת ואוהבת. במפגשים נוכל להתמקד בנושא מסוים בזוגיות שלכם, ללמוד טכניקות להגברת העונג שבאהבה, או פשוט לחוות את האנרגיה של המיניות המקודשת בין שניכם.

כרטיס מטפל

שירותים:
  • מפגש אישי (ללא מגע)
  • מפגש אישי (כולל מגע)
  • עיסוי טנטרי
התמחויות:אורגזמה, טיפול בזוג, טיפול בעונג, מאהב טנטרי, עיסוי טנטרי, פחד מאינטימיות, פסיכותראפיה מינית
מין המטפל:זכר
מין המטופלים:זכר, נקבה, זוג
אזורי שירות:מרכז, ראש העיין
שפות:עברית, אנגלית
מחיר \ זמן:500-1200

יצירת קשר

 מאמרים וכתבות של Buddhi Dana

פנים רבות למעשה האהבה

ערב שבו נפגיש את המיניות והנפש סדנא חד פעמית שמשלבת בין עולם הטנטרה לעולם הדרמה תרפיה הצצה לתוך הנפש, למה שקורה בתוכנו ברגעים המשמעותיים האלו, בהם המיניות נכנסת לתמונה….

קרא עוד »

עיסוי יוני – חוויה דתית עמוקה

יוני מסאז' בשבילי הוא חוויה דתית עמוקה. ככוהן טנטרה אני עושה טקסי יוני שבהן אנחנו מטהרים את חמשת האלמנטים- מים, אוויר, אדמה , אש ואתר ואני רוצה לשתף אתכם בחלק מהטקס. אני יודע שהמילים לא יכולות להעביר את עומק החוויה אבל בכל זאת אני אנסה לתת לכם טעימה.

קרא עוד »

אירועים של Buddhi Dana

פנים רבות למעשה האהבה

ערב שבו נפגיש את המיניות והנפש סדנא חד פעמית שמשלבת בין עולם הטנטרה לעולם הדרמה תרפיה הצצה לתוך הנפש, למה שקורה בתוכנו ברגעים המשמעותיים האלו, בהם המיניות נכנסת לתמונה….

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *