פורטל הטנטרה / חבר / נירוואן לב

נירוואן לב

נירוואן לב

נירוואן לב - המרכז לחופש ואהבה

על המטפל

טיפול בנשימה מעגלית – טיפול גוף – טיפול הילינג – טיפול בדמיון מודרך – טיפול מדיטטיבי טיפול אישי בקליניקה בתל אביב ובפרדס חנה

 הטיפולים שלי:

אני מטפל באנשים בחיים אלו משנת 96 וטיפלתי במשך אלפי שנים בעבר, פגשתי אלפי אנשים בדרך, ראיתי אין סוף ניסים קורים, ודברים משתנים ונרפאים.

אני משתמש הרבה בשיטת ריפוי שנקראת תטא הילינג, וכן דרך כלים שונים החל מNLP, אימון, יעוץ, התחברות להדרכה גבוהה וגם לעיתים דרך ריברסינג, ועבודה עם ביו אנרגיה.

אני מאמין ויודע בכל ליבי, שכאשר יש רצון עמוק לריפוי וצמיחה, הם תמיד קיימים זמינים ואפשריים, ולכן אני מזמין אותך בכל ליבי לבוא ולהתחיל לחיות כמו שמגיע לך, חיים של שמחה, משחק, בריאות, אמון, שפע, אהבה, פשטות, ומימוש אמיתי של כל מי שהנך.

הטנטרה שלי:

לחבר אנשים לעצמם, לעוצמתם, להעמיק את כוחות הנשמה והאהבה בגוף, לשחרר התניות ואמונות כובלות ולסייע לאנשים לחיות חיים משוחררים, שמחים בהם כל אדם מחובר למתנות הייחודיות שלו ויודע איך לבטא אותם בתוך החיים, ומתוך כך לחיות חיים מלאים בשפע , שמחה ושלווה פנימית עמוקה.

באנו לעולם הזה מלאים בכוחות ועוצמות מופלאים אשר תמיד מתקיימים בתוכנו, להם אנו קוראים כוחות השפע. במהלך חיינו פתחנו כוחות  נוספים להם אנו קוראים כוחות המיינד שלנו, שמורכבים מכל המחשבות, הרגשות וההתניות אותם למדנו לאורך חיינו.

השמחה, האהבה, השלווה העוצמה וההגשמה המלאים שלנו, טמונים בכוחות השפע שלנו, בחיבור שלנו לעומק שלנו. כוח  המיינד הוא חזק גם כן להפליא, ופעמים רבות הוא מושתת על פחדים, רגשות, ספקות, כעסים ומונע מאתנו להגשים חיים מספקים ושמחים.

בעבודתנו אנחנו שמים את מיקודנו בעבודה בכמה ערוצים במקביל על מנת לשחרר את עוצמתינו ואת האותנטיות ואת החיבור שלנו ליצירתיות העמוקה שלנו, להגשמה שלנו, וליכולת שלנו לחיות ברגע הזה.

טיפול מיני - טיפול טנטרי

מפגש טנטרי הינו מפגש אינטימי, מפגש שמכוון לריפוי של כל הרמות שמרכיבות אותנו והינו מתאים לנשים, לגברים ולזוגות. במפגש זה עובדים עם האנרגיה המינית (אנרגיית החיים) שלנו, לומדים איך להפעיל אותה, איך להניע אותה נכון בגוף, איך ליצור בעזרתה ריפוי עמוק של כל מה שמבקש ריפוי בתוכנו. המפגש בא ליצור מרחב בטוח שבו אפשר להתמסר בביטחון, ללמוד איך להרפות, איך להיות  כל מי שאני. כל הפגיעות והחסימות שצברנו בחיינו, הן בגופים הפיזיים והן בגופים הרגשים וההכרתיים, משתחררות ומותמרות לעוצמה פנימית ולהודיה על החיים.
הכיוון שהמפגש מכוון אליו יכול מאוד להשתנות לפי הצורך. המגמה הכללית היא לכבד ולהוקיר את הגוף, ללמד את האדם לאהוב את עצמו, ללמוד את כיוונים חדשים של חיות ועונג בתוך הגוף, לשחרר טראומות וכאבים ישנים מהגוף, ללמוד איך להפעיל נקודות עצמה בתוך הגוף, להרחיב את היכולת לשמחה ותענוג לרמות חדשות, ליצור אינטגרציה של כל הרמות, ולהתרחב דרך האנרגיה המינית ולהעצים את עבודה הרוחנית שלנו, וללמוד איך להשתמש באנרגיה זו להגשמה של עוצמתנו בעולם.
במפגש טנטרי משתמשים בכמה כלים מרכזים:

1. נשימה - דרך נשימות מיוחדות לומדים להעצים את החיות בגוף, להניע את האנרגיה בגוף, לפתוח חסימות בגוף ובגוף הרגשי, ולימוד של הרגעות אמיתית, כזאת שמאפשרת לגוף לרפא את עצמו.2. שיחה - מדויקת שמאפשרת לראות מה מתבקש, דרכה אפשר לקבל תובנות חדשות על איך לשפר את החיים, איך להגדיל את יכולת הקבלה והנתינה שלנו, אפשר לזהות ולשחרר דפוסי חשיבה והתנהגות שפוגעים בעוצמה האמיתית שלנו, לכוון את עצמנו לזוגיות בריאה (אם יש לנו רצון שכזה) למיניות מהנה חופשיה ומשחררת ולחיים של שמחה.

3. מגע - עיסוי טנטרי הינו עיסוי מיוחד שמזרים את האנרגיה המינית של הגוף, מעצים אותה, משחרר חסימות, מלמד אותנו להפעיל את אנרגיה מינית בגופנו ולתעל אותה לכל רמות ההוויה שלנו.

גברים לומדים איך לנתב את האנרגיה המינית שלהם בכל הגוף, איך להמנע משפיכה
ולחוות אורגזמות בכל הגוף לאורך זמן רב, ולהטעין את הגוף בחיות, איך להפעיל את מרכזי העונג בגופם בדרכים חדשות שתורמות לחיוניות ושמחה ולהפיכתם למאהבים משובחים.

נשים לומדות איך להשתמש בגופן בשמחה, איך לעבוד עם האנרגיה המינית שלהם בדרכים חדשות, לשחרר דפוסי עבר, פגיעות וטראומות, איך להיות משוחררות ושמחות יותר, איך לתת לכל הגוף לחוות עונג עילאי לאורך זמן רב, להעצים את אהבה העצמית ואת החופש לחיות.4. קול - לומדים איך לשחרר ולהניע את אנרגיית הקול שלנו, שעוזרת לנו להפתח ולהשתחרר עוד, להתעצם ולהרפות, דרך קולות מיוחדים ודרך מנטרות טנטריות מיוחדות שעוזרות לנו לפתוח מרכזים חשובים בגוף (בבלוטות במוח, בגוף, באברי המין).

5. הילינג אנרגטי - תומך בכל התהליך, מסייע לריפוי, לצמיחה, לעונג, ולאינטגרציה של החוויה בכל הרמות.

6. כלים לשחרור רגשי, לימוד של כלים לשחרור והתמרה רגשית.

אני מאמין ויודע בכל ליבי, שכאשר יש רצון עמוק לריפוי וצמיחה, הם תמיד קיימים זמינים ואפשריים, ולכן אני מזמין אותך בכל ליבי לבוא ולהתחיל לחיות כמו שמגיע לך, חיים של שמחה, משחק, בריאות, אמון, שפע, אהבה, פשטות, ומימוש אמיתי של כל מי שהנך.
הצעד הראשון מתחיל בכם - קחו נשימה עמוקה וצרו קשר
באם יש קושי עם עלות הטיפול, אשמח לעזור ולהפנות למטפלים אשר למדו והוסמכו על ידי

טיפול בנשימה מעגלית - טיפול גוף - טיפול הילינג - טיפול בדמיון מודרך - טיפול מדיטטיבי

טיפול אישי בקליניקה בתל אביב ובפרדס חנה

טיפול אישי היינו הזמנה למפגש, למפגש אינטימי. בזמן המפגש אנחנו מזמינים את כל החלקים שמרכיבים אותנו, את הנשמה, את גופי ההכרה, את הגופים הרגשיים ואת הגוף הפיזי.

המפגש מכוון לריפוי, ריפוי עמוק של מה שלא מתפקד נכון עבורך, שחרור דברים שלא משרתים יותר, שחרור מהעבר. המפגש מכוון להעצמה שלך, למצוא את נקודות הכוח והחיבור שלך, ולהשתמש בהם נכון, על מנת ליצור חיבור עמוק לכל רבדיך ולהיזכר בידע הטבעי שלך לחיות חיים בריאים חופשיים ושמחים.

במפגש נאתר יחדיו את החסימות ואת האתגרים הקיימים במערכת שלך, נבחן אותם לעומק, נמצא את הדרכים הנכונות לך לחיות ונמצא יחדיו איך עושים זאת. המפגש הינו שונה בין מפגש למפגש ובין אדם לאדם בגלל הייחודיות המופלאה שקיימת בכל אחד מאיתנו, ולכן לא ניתן לתכנן מראש איך יהיה המפגש. במפגש אני משתמש לפי צורך בכלי ריפוי רבים ומופלאים שצברתי במהלך החיים, טיפולים ברמת הנשמה, דרך מדיטציות שונות, דרך שיטות שונות של הילינג, דרך חסד אלוהי, דרך קול, נשימה והקשבה עמוקה.

ברמת ההכרה (מערכות האמונה שקיימות בנו, שחלקן מודעות וחלקן לא, שחלקן מייצר לנו מציאות של קושי וסבל וחיים של התפשרות וחולי, אנו מזהים אותן ויוצרים בהן שינוי לאמונות שתומכות בנו ובהגשמה הגבוהה שלנו בחיים) אני משתמש הרבה בשיטת ריפוי שנקראת תטא הילינג, וכן דרך כלים שונים החל מNLP, אימון, יעוץ, התחברות להדרכה גבוהה וגם לעיתים דרך ריברסינג, ועבודה עם ביו אנרגיה.

ברמת הגופים הרגשיים – אנו לומדים לזהות מה מפעיל את גופי הרגש שלך, איך לחיות רגשות במלואם, איך להטמיר אותם, איך לעבור לנוכחות מלאה ברגע ההווה, נשתמש בכלים כמו ריברסינג, ביו אנרגיה, עבודה עם הילד הפנימי, הילינג מסוגים שונים, והכלה עמוקה של שורשי הכאב ושחרורם.

ברמה הפיזית נלמד לזהות איך להקשיב לגוף, מה הוא מבקש, איך לפתוח אותו נכון ולאפשר לאנרגית החיים לזרום בו במלואה, איך לנשום נכון, איך לעבוד ולהעניק לגוף חיות ושמחה, ולרפא ולשחרר את טראומות וכאבי  העבר שעדיין יושבים בגוף ועוצרים את בריאותו. נשתמש בכלים מעולמות הריברסינג, ריפוי ותרגילים מעולם הביו אנרגיה, היוגה והטנטרה.

המפגשים יכולים לכוון לריפוי נקודתי, של כאב כלשהו פיזי, מחלה מסויימת, חסימה כלשהי בחיים (זוגיות, הגשמה של ייעוד, פרנסה, פריון, תקיעות כלשהיא בחיים וכו) ושם נבדוק מה יוצר את האתגר, ואיך לפתוח את הנתיב לריפוי ושחרור.

המפגשים יכולים גם לכוון  לתהליך שלם, שבו עובדים לעומק על כל רמות החיים, ומכוונים לחיים מלאים ושמחים בכל תחום ותחום בחיים- חיים של חופש אמיתי, של הגשמה, שמחה, שפע, בריאות וצמיחה מתמדת.

אני מטפל באנשים בחיים אלו משנת 96 וטיפלתי במשך אלפי שנים בעבר, פגשתי אלפי אנשים בדרך, ראיתי אין סוף ניסים קורים, ודברים משתנים ונרפאים.

אני מאמין ויודע בכל ליבי, שכאשר יש רצון עמוק לריפוי וצמיחה, הם תמיד קיימים זמינים ואפשריים, ולכן אני מזמין אותך בכל ליבי לבוא ולהתחיל לחיות כמו שמגיע לך, חיים של שמחה, משחק, בריאות, אמון, שפע, אהבה, פשטות, ומימוש אמיתי של כל מי שהנך.

כרטיס מטפל

שירותים:
  • מפגש אישי (ללא מגע)
  • מפגש אישי (כולל מגע)
  • מפגש OnLine
  • ריברסינג וביו אנרגיה
  • עיסוי טנטרי
התמחויות:אורגזמה, אין אונות, הסרת שריון, זוגיות, עיסוי טנטרי, פריון והריון, שפיכה מוקדמת
מין המטפל:זכר
מין המטופלים:זכר, נקבה, זוג, מעורב
אזורי שירות:פרדס חנה, תל אביב
שפות:עברית, אנגלית
מחיר \ זמן:

יצירת קשר

 
 אירועים של נירוואן לב

סודות המי-ניות הגברית

זהו ערב מבוא לסדנת כנפי עוצמה שיעסוק במיניות גברית בריאה ועוצמתית. גברים יקרים, אנחנו מבקשים לעורר בכם מקומות רדומים ולהוציא אתכם לחופש בואו להפוך איתנו חלומות להתממשות

קרא עוד »

Core Healing Retreat ריפוי מהמקור

אנו מזמינים אתכם למסע ייחודי של טרנספורמציה וריפוי הנוגע בכל מישורי החיים שלנו. מסע עמוק המשחרר ומנקה מתוכנו שכבות של כאב והחזקות ישנות, בדרך המביאה למפגש פנימי וריפוי, וחושפת את המקומות העוצמתיים והייחודיים בתוכנו שמבשילים ומתגלים מתוך מסע זה.

קרא עוד »

מסע קקאו – שפע

איך חיים מתוך מקום של שפע בכל תחומי החיים…? מה עלי לשחרר כדי לחיות במלואי? כיצד פועלת אנרגיית השפע. מה מעצים אותה, מה מכווץ. כיצד ניתן להתחבר אליה ולייצר מציאות מדויקת יותר עבור עצמנו ועבור הסביבה. זהו הרגע לקחת זמן לעצמנו, לנקות מעלינו את הישן ולה …

קרא עוד »

טקס gutFeeling

אנחנו מתרגשים ליצור מרחב חדש של קדושה, נשימה, חגיגה, וארוטיקה זהו טקס של כ-5 שעות בו ניצור יחד חוטים שיארגו מרבד אנושי, מרבד שיחבר בין כל הגופים, האנרגטי, תודעתי, הרגשי והאירוטי מיני – לחגיגה של אהבה, ארוס, מוסיקה וריקוד.

קרא עוד »

מסע קקאו – מסע לחופש וריפוי עצמי

אם אין מחסומים ואין מכשולים, האהבה תגלה את עצמה. כל אחד יכול להיות מלא באהבה אם לא יכפו עליו מחסומים ומכשולים של תרבות לא נכונה והתניות שגויות. נהר האהבה נועד לזרום ולהגיע לאוקיינוס החיים, בני האדם קיימים על פני האדמה כדי שיוכלו לזרום ולאהוב ולהגיע ל …

קרא עוד »

מסע קקאו – אמון

הקקאו הוא אחד מצמחי המרפא העשירים ביותר והמשפיעים ביותר על הגוף והנפש שלנו, ושתייתו במינון טיקסי מאפשר חיבור עמוק לנוכחות הנטועה ברגע הזה.. בערב זה נשתמש במגוון כלי ריפוי עוצמתיים על מנת לחדור דרך השריון שלנו, דרך הסבל, הכאב, דפוסי ההגנה שלנו, בין הכ …

קרא עוד »

מסע קקאו – נשימה אל החופש

ממשיכים במסורת מסעות הקקאו, חזקים, עמוקים ומרגשים, וכעת אנו בוחרים להיכנס לעומק נוסף לתוך חוכמת הרגש והגוף, דרך סודות הנשמה ושיחרור השליטה, לקחת צעד אמיץ נוסף אל עומק הטרנספורמציה במסע אל החופש. יחד ננוע, בשילוב נשימה מעגלית מודעת (rebirthing), תנועה …

קרא עוד »

קורס הכשרת מרפאים טנטריים עם נירוואן

להיות מרפאה טנטרית בעולם זה להיות פורצת ויוצרת דרך זה להיות מחוללת ויוצרת של מציאות, זה להיות יוצרת ומחזיקת מרחב של ריפוי ואמת זה להיות גשר של אהבה, חמלה וחיבור בין כל העולמות-גוף, רגש, נפש ותודעה זה ללמוד אמנויות עתיקות וחדשות ולטפח מיומנויות רוחניו …

קרא עוד »

מסע קקאו – ריפוי בין המינים

אנחנו מזמינים אתכם למסע קקאו עמוק, מרגש ומיוחד, בנושא “ריפוי בין המינים” הפוטנציאל של ריפוי בין המינים הוא אינסופי, עם כל חיבור שאנו חווים, עם כל תדר שאנו מתאחדים, נולדים אל תוך העולם חיים חדשים ואפשרויות חדשות. בין המגדרים והאנרגיות שמרכיבות אותנו, …

קרא עוד »

סדנת טנטרה – מעשה האהבה

סדנת מעשה האהבה -04-06.01.2018 באשרם במדבר. בואו ללמוד איך לקדש את מעשה האהבה למרחב של נוכחות ריפוי והתעלות, בסופשבוע מיוחד של טנטרה, נשימה ומדיטציה עם נירוואן לב באשרם במדבר.

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.