וירשה

וירשה

על המטפל

"שמי וירשה ג'יואן וזהו הוא שמי הסניאסי שמשמעותו חיים של אומץ. וזוהי בחירתי. אני עובדת עם גברים בעיסוי טנטרי להזרמת האנרגיה בגוף. אני עובדת עם אנרגיית הארוס לריפוי ולטרנספורמציה. יחד עם העבודה הגופנית, אני משלבת שיח תומך בתהליך.

בהכשרתי אני מטפלת זוגית ומשפחתית, מטפלת בגישת תקשורת מקרבת, בתרפיית פריימל (רגשות ראשוניים), מנחה קבוצות התפתחות והעצמה במיניות, שמאניות ופסיכודרמה, והולכת בדרך המיניות המקודשת .

במשך שנים בעבודתי כמטפלת עבדתי בעבודה דרך המיינד. דרך הסיפורים. דרך מלל אין סופי. לאורך הדרך הרגשתי שמשהו שם לא מדוייק עבורי. לא שלם. לא מספיק. לא ידעתי להצביע מה בדיוק, אבל ידעתי שזה לא זה. יום אחד הגורל הפגיש אותי עם עולם המיניות השמאנית שם נחשפתי לראשונה לריפוי העצום שניתן להגיע אליו דרך עבודה עם אנרגיית הארוס. אנרגיית החיים. נדהמתי כשבמהלך סשנים של עיסוי לינגם, סשן של עונג, גברים הוצפו רגשית. הדבר קרה כיוון האנרגייה נעה בגוף, וכשהיא נעה, היא עולה מצ'קרת המין ופוגשת את הבטן, בה עצורים הרבה מהרגשות המודחקים, תנועת האנרגיה החזקה מאפשרת להצפה של רגשות אילו, באופן ראשוני וגולמי ובדרך שעוקפת את המיינד והסיפור. ומשם ניתן לעבוד ביחד על התוכן שצף.
"

כרטיס מטפלת

שירותים:
  • מפגש אישי (כולל מגע)
  • עיסוי טנטרי
התמחויות:טיפול בעונג, עיסוי טנטרי, רב אורגזמיות, שפיכה מוקדמת
מין המטפל:נקבה
מין המטופלים:זכר
אזורי שירות:חיפה, צפון
שפות:עברית
מחיר \ זמן:

יצירת קשר

 מאמרים וכתבות של וירשה

לא מצאנו כלום כרגע 🙁

אירועים של וירשה

לא מצאנו כלום כרגע :(

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *