heen
Tantra Portal / אירועים / קורס הכשרת מרפאים טנטריים עם נירוואן

קורס הכשרת מרפאים טנטריים עם נירוואן

קורס הכשרת מרפאים טנטריים עם נירוואן

מנחה:
1-31 מרץ 2019
מרכז נירוואן הלב - פרטים בקרוב

להיות מטפל טנטרי, זה להיות צינור של ריפוי.
זה לצאת עם המטופל למסע שמטרתו היא לחבר אותו לגוף, ללמד אותו לבטא את הרגש, להקשיב לנבכי הנפש, ולהיות נוכח בתודעה נקייה.
לחבר אותו לתדר של ריפוי, תדר של אהבה ושל נוכחות.
להיות מטפל טנטרי זה לעבוד עם האנרגיה הכי חזקה וראשונית שיש לנו – האנרגיה המינית. היא הבסיס וההתחלה של כל מה שקיים בעולם, כל מה שנוצר, וכל מה שחי.
תיעול נכון של האנרגיה המינית מביא את האדם לפסגות חדשות בחייו, ולאיזון עמוק. תיעול לא נכון מביא לפגיעות, בלבול, הרס עצמי וכאב.
הטיפול הטנטרי ייחודי ומיוחד כי הוא נוגע בכל רבדי החיים. באשמה שלנו, בבושה, בכאב, בתודעת החוסר ובפחד. כל אלו משפיעים לא רק על המיניות שלנו, אלא גם על היחסים שלנו, ההגשמה העצמית שלנו, ועל הדרך בה אנו חווים את העולם.
מטפל טנטרי עוזר למטופל לקלף את השריונות, הדפוסים, וההגנות המנהלים אותו, ומפגיש אותו עם הגוף הרגשי שלו ממקום של קבלה וריפוי.
מקום שמאפשר טרנספורמציה עמוקה.
הקורס הוא קודם כל תהליך מרפא ומשנה חיים למשתתפים. בקורס ניצור מרחב בטוח בו נפגוש ונלמד על כאב, בושה, חוסר אמון, פחד, חוסר ערך עצמי, וכל שאר התחושות והרגשות שמפעילים אותנו.
נלמד ונתרגל כלים לשחרור רגשי, פיזי ואנרגטי ונעצים את מקורות העוצמה והחכמה הפנימית שלנו.

הקורס בנוי משני חלקים.
החלק הראשון:  De-Armoring
קורס ריברסינג, ביו אנרגיה ומגע. חיבור לעוצמת הריפוי שבנשימה (נשימה מעגלית, ריברסינג, פראנה - יאמה, נשימות טנטריות). טכניקות שונות של מגע , ולימוד של ריפוי אנרגטי המושתת על ביו אנרגיה, תטא הילינג, וריפוי קבלי.
.החלק השני: מרפאים טנטריים
בשלב זה נעמיק אל תוך האנרגיה המינית ונלמד כלי ריפוי טנטריים עוצמתיים. עיסוי טנטרי, עבודה אנרגטית מעמיקה, וטקסים.
מטרת הקורס היא לשחרר כאבים וטראומות ראשוניות שמונעות זרימה בריאה של אנרגית חיים - מינית בגוף.
הטיפול הוא כלי לשחרור טראומות, כאבים ודפוסים, ומשם מחבר אל מקורות פנימיים של עוצמה, חופש ועונג.
בנוסף נעמיק את העבודה עם אנרגיה נקבית וזכרית, נתמקד בסנכרון ביניהם ובהשפעה ההדדית שלהם על החיים שלנו. נלמד לעבוד עם טראומות ופגיעות מיניות ונעמיק את יכולת ההכלה והריפוי שלנו כמטפלים.
היקף הקורס הוא 502 שעות.

הקורס נמשך 12 חודשים  וכולל:
12 סופי שבוע (שישבת אחת לחודש )
12 פגישות ערב חודשיות (שני ערב)
76 שעות סטאג'
תרגול יום יומי- חצי שעה ביום.

הקורס כולל 4 מפגשי סופרוויז'ן בסיום הקורס

בקורס נעסוק גם ביחסי מטפל-מטופל. בניית אמון, יצירת מרחב בטוח, אתיקה מקצועית, גבולות. כמו כן נלמד על כלים לבניית קליניקה טיפולית משגשגת.

את המסלול מלווה צוות וותיק ומנוסה, מטובי המורים בארץ.

על הצוות:

שחר כספי: קוראים לי שחר כספי ואני מייסד בית הספר לאמנות האהבה. מנחה סדנאות וסמינרים בארץ ובעולם. מעביר קורס להכשרת מטפלים ומלווה יחידים וזוגות בתהליכי פריצת דרך בחיים. בעיקר אני רואה את עצמי כחוקר של החיבור בין הגוף, הרגש והראש.אני מזמין אותך לחוויית התפתחות התודעה ומציאת דרך הלב האותנטית אשר קיימת בך. אשמח לחלוק את הדרך לחיות את החיים הללו במלוא עוצמתנו, בערות ובלב פתוח. לחוות איך לחבר בין רגש, נוכחות ותשוקה פנימית. איך לשחרר דפוסים שלא משרתים אותך ולהתחבר להוויה הנמצאת מאחורי הסיפורים.
מה הם השאלות הנכונות שבאמצעותם נגלה את מערכת האמונות שלך? יש פשטות ויופי הקיימים ומחכים מעבר למחשבות ממש ברגע הזה. מאוד אשמח להמשיך את דרכי דרך חקירתנו המשותפת וללוות אותך בתהליך פריצת הדרך שלך בחיים

 

עדי טרם:  מנחה סדנאות מודעות ותרפיה, מטפל בפסיכודרמה, ריברסינג ויוגה תרפיה, שחקן וחוקר מערכות יחסים בכלל וריפוי בין המינים בפרט. מאמין שלנשימה ולאהבה יש את יכולות הריפוי העוצמתיות ביותר, ובעזרתן כולנו יכולים להגיע לשלווה, שמחה ובריאות נפשית ופיזית.   לאחר מסע של כמה שנים בעולמות הטיפול האישי והקבוצתי, אני מרגיש כיום שהשליחות שלי היא לחבר אנשים לעצמם ולעוצמתם ולעזור להם לשחרר התניות ואמונות כובלות ולחיות חיים משוחררים ומלאי שמחה ושלווה פנימית עמוקה. בעבודתי אני משתמש בטכניקות מגוונות והרבה נוכחות והקשבה למטופלים שלי, במטרה לחבר אותם מחדש לעוצמות, לאותנטיות וליצירתיות שלהם, ולעזור להם להגשים את עצמם ברגע הזה.

סינדי פלוטניטקי: מטפלת מינית  הוליסטית. מלווה נשים בכל שלבי החיים, דרך אומנויות המגע והנשימה, ותרגול  עם ביצת הג׳ייד, בתהליכי גילוי, צמיחה והתמודדות עם אתגרים שונים בעולמן האינטימי. העבודה כוללת ניקוי חסמים, לימוד האיכות העוצמתית של נוכחות ושל מגע נוכח, הפותחים שערים לחיבור פנימי, לקבלה עצמית ולאהבה עצמית.

 

לפרטים נוספים מוזמנים באהבה לפנות לנירוואן לב.
nirvanalev@gmail.com
0522849727

תאריכים לסופי השבוע:

29-30.3 , 26-27.4 , 24-25.5 , 21-22.6 , 19-20.7 , 16-17.8 , 14-15.9 , 11-12.10 , 8-9.11 , 6-7.12 , 3-4.1.2020 , 31.1-1.2.2020 ,

תאריכים למפגשי ערב:

ימי שני: 15.4 , 13.5 , 10.6 , 8.7, 5.8 , 2.9 , 23.9 , 28.10 , 25.11 , 16.12 , 20.1.2020 , 17.2.2020

המחיר המלא: 22800. לנרשמים בהרשמה מוקדמת עד 31.12.2018 המחיר 20800 , עד ה30.1.2019 המחיר 21800

לצפייה בהסבר על הקורס לחץ כאן

לפרטים נוספים מוזמנים באהבה לפנות לנירוואן לב.
nirvanalev@gmail.com
0522849727