פורטל הטנטרה / מדריך לטיפולי טנטרה

מפגש אישי (ללא מגע)

טיפול ללא מגע יכול להיות שיחה, אימון, יעוץ, הדרכה, לימוד, עבודה אנרגטית, דמיון מודרך, נשימות, ועוד. המפגש אינו כולל מגע פיזי וכל המגע מתרחש דרך האנרגיות והאינטראקציות הנוצרות בין מחזיק המרחב (המטפל) ובין המטופל. טיפולים עצמתיים, חזקים  ובדרך כלל מלווים בתהליך במספר פגישות ליצור שינוי ופתיחה וריפוי באזורים שאנשים מרגישים חסומים ותקועים בחייהם.

 

מפגש אישי (עם מגע)

טיפול מגע הנו טיפול שעובד על הגוף הפיזי והגופים הרגשיים דרך סוגי מגע שונים. בטיפול נוגעים וממיסים את שכבות החסימות, הכאבים, הפחדים והרגשות על מנת לשחרר משם פגיעות, טראומות, חוויות קשות, רגשות מודחקים דיכאונות, מצבי חוסר אמון ושכאלה. המגע הינו מגע מלמד יכול להיות בשימוש בסוגי אנרגיה שונים. מגע אוהב, מגע תומך, מגע חזק, מגע עדין. אפשר ללמוד להניע דרך המגע אנרגיות שונות בגוף, אנרגיה של אהבה, אנרגיה מינית, אנרגיה של תודעה.  בדרך כלל טיפול מגע משולב בשיחה לפני או אחרי.

 

מפגש OnLine

טיפול און ליין ON-LINE הינו טיפול הנעשה מרחוק בדרך כלל בשימוש דרך הטלפון, סקייפ, מסנג'ר או תוכנה אחרת שמתאימה לשני המתקשרים. דרך טיפול זה אפשר לקבל את כל האימון: יעוץ, הדרכה, לימוד, עבודה אנרגטית, דמיון מודרך, נשימות ועוד. הנוחות של טיפולים אלו הנה זמינותם הגבוהה, עצם יכולת המטופל להיות בביתו או בכל מקום אחר, יכול ליצור ליווי קבוע וזמין, בשעות מתואמות מראש או לפגוש מטפלים הרחוקים ממנו פיזית ולקבל את התדר הספציפי שהוא צריך מהם.

 

ריברסינג וביו אנרגיה

ריברסינג וביו אנרגיה הן שתי שיטות טיפול עצמתיות במיוחד, העוזרות לפתוח את ה"שריון" הרגשי ופיזי שלנו.

הריברסינג הינה טכניקת נשימות מחוברות עצמתית, שדרך הזרמה של נשימה בצורה מסוימת טבעית מעצימה את אנרגיית החיים בגוף ועוזרת להיכנס לעומקי תת המודע שלנו ולשחרר משם פגיעות, טראומות, חוויות קשות, רגשות  מודחקים דיכאונות, מצבי חוסר אמון, ושכאלה.

השיטה השנייה – ביו אנרגיה, טכניקות נשימה שונות בשילוב של עבודת גוף מדויקת ועצמתית שמסייעת גם לפתוח את הגופנפש שלנו. יש המשלבים בין שתי השיטות יחדיו ויוצרים טיפול שהוא ממש עוצמתי במיוחד ומרפא ומחבר ומעצים.