דוד כהן צדק

מומחה לשפיכה נשית – אמריטה

ליצירת קשר עם דוד כהן צדק יש למלא את הטופס הבא

שם (חובה)
דואל: (חובה)
טלפון: (לא חובה, אך יאיץ את התשובה)
האם את/ה בזוגיות
תיאור המקרה או שאלה
[hidden hidden-tchr "post_title"]

 

דוד כהן צדק

אני מורה ומנחה למדיטציה, נשימות, טנטרה ואינטימיות, מעביר תהליכי תרפיה ועונג, מעסה טנטרי בכיר, מלווה אנשים לצמיחה והתפתחות.

ברוכים הבאים למסעות הלב, בדף הזה תוכלו לקרוא ולהבין איזה תהליכים ניתן לעבור במפגשים אישיים ומהם כוללים.

מעבר למה שראיתם בסרטון פה על טקס האמריטה, אתם מוזמנים/ות להסתכל על הרצאה שלמה בנושא בלינק הזה: שפיכה נשית, אגדה או מיסטיקה?

 

בנוסף אני מזמין אתכם/ן לקרוא על כל שאר המתנות שתוכלו לקבל ממני שעליהן אני מרחיב מיד.

אני מזמין אתכם/ן גם להגיע לסדנאות ייחודיות לזוגות וליחידים: טקס סליחה בין המינים, נשימת החיים- נשימות טנטריות מרפאות, מסע אמריטה זוגי, שיווה לינגאם-סדנה זוגית לעיסוי אינטימי לגבר, מקאלי לשאקטי-סדנה זוגית להעצמת התשוקה הפראית, התכנסות ייחודית לסודות הטנטרה והאינטימיות .Cosmic Lovers – פרטים על הסדנאות בלינק הזה: סדנאות נוספות וכנס הקוסמיק

 

תחום הטנטרה בכלל והטנטרה תראפיה בפרט הם תחומים בעלי המון סטיגמות ודעות שדי שונות ממה שקורה באמת בפועל בחדר הטיפולים. הרבה א-נשים פונים אלי ושואלים מה באמת מתרחש בחדר, חלקם/ן מפחדים/ת, וחלקם/ן מפנטזים/ת דברים שונים.

בדף הזה אני רוצה קצת לפוגג את הערפל ולתת יותר בהירות לכל מי שמתעניין בדרך הטנטרית הקסומה.

אז מה קורה בתהליך של טנטרה תראפיה?

בחדר הטיפולים אני מלווה נשים גברים וזוגות בתהליכי התפתחות שונים שנעים משיקום פגיעות נפש ומיניות שונות ועד להעצמת וחקירת התשוקה לחיים.

משפט מפוצץ ולא כזה מובן נכון?

בואו נתחיל ממה אין בחדר טיפולים, זה יותר קל ועושה סדר ורוגע, בחדר הטיפולים אין יחסי מין בשום צורה והתהליך לא מכוון לשם, בתחילת כל תהליך יש טופס מסודר שחותמים עליו שבו כתוב במפורש את גבולות התהליך.

אז מה בכל זאת קורה בתהליך או במפגש חוויתי ולמי זה מתאים?

אתחיל להסביר קודם מה יש בתהליך ולמי הוא נועד:

הכלים שאני עובד איתם בתהליך מתאימים גם לשיקום טראומות ופגיעות מיניות ופיסיות וגם לעבודה של העצמת האורגזמיות והתשוקה לחיים.

-בחלק הראשון של התהליך שאני קורא לו הסרת השריון, אני מלמד דרך מדיטציות, תרגילי נשימה, עבודה עם נקודות לחיצה אנרגטיות, תרגילי גשטאלט ועוד כלים, איך לפגוש את החיים בצורה אחרת ממה שרובנו מכירים, רובנו פיתחנו שריון שמגן עלינו מפני חוויות של כאב ופחד, לרוב השריון הזה כבר לא משרת אותנו יותר ואף מונע מאתנו לגדול ולהיפתח באמת על החיים, משום שהשריון מתבסס על חוויות העבר וזיכרונות מודחקים שבעצם מנהלים אותנו.

החלק הראשון של התהליך הוא ללא מגע אינטימי וללא ערום, ואין חובה להמשיך לחלק השני של התהליך שעובד יותר עם האנרגיה המינית.

כשעוברים את התהליך של הסרת השריון, היכולת להיות ברגע מועצמת מאוד, ומתוך כך ומהמקום שהתפנה בגוף מכל זיכרונות העבר, יש מקום לזרימת אנרגטית חדשה בגוף, כשהזרימה האנרגטית בגוף מתחדשת יש נגישות רבה יותר לשלב השני של העצמת האורגזמיות והתשוקה לחיים.

החלק הראשון של התהליך הוא בעצם פירוק של תבניות התנהגות גופניות ונפשיות שמונעות מאתנו לחיות בחופשיות מצד אחד, ובמקביל מצד שני בנייה של דפוסי התנהגות בריאים שמאפשרים התרחבות אל החיים.

החלק הראשון של התהליך מתאים לשחרור טראומות וזיכרונות מודעים ולא מודעים שמונעים מאתנו חיים מלאים ורגועים.

-בחלק השני של התהליך דרך הכלים שכבר נרכשו, אנו צוללים אל הרובד האינטימי והמיני, ברובד הזה אנחנו לומדים מחדש להניע את אנרגיית החיים בגוף ולהשתמש בה להעצמת התשוקה והחיות כך שזה ישפיע על כל הרבדים של חיינו.

בחלק השני אנחנו נרגיש את המשמעות של זרימה אנרגטית נכונה ואיך כתוצאה מכך רמות העונג והאורגזמיות גדלות ומועצמות.

החלק השני כולל לימוד של הנעת האנרגיה בגוף דרך תרגול עצמי ודרך עיסויים אינטימיים שונים. העיסויים האינטימיים הם כלים חשובים וחזקים מאוד בדרך הטנטרית, העיסויים בעזרת הכלים שנרכשו בחלק הראשון של התהליך עוזרים לשחרר משקעים עמוקים שלא נגישים לריפוי כמעט בשום דרך אחרת, בוודאי לא באותה מהירות שהם עובדים לעומת דרכים אחרות.

בחלק השני נשתמש באנרגיה המינית ובעוצמות האורגזמיות להרחיב ולהגדיל את המיכל הפנימי ובמקביל נמשיך לנקות ולשחרר מאתנו דפוסים ואמונות שמגבילות את הפוטנציאל האורגזמי שלנו ואת היכולת שלנו להיות חופשיים וחסרי עכבות בכל תחום.

התהליך כולו נבנה בהדרגה ובהתאם לקצב ההתפתחות שלכם/ן.

ומה קורה במפגש חווייתי ?

ניתן לבוא למפגש בודד של הסרת השריון ונשימות טנטריות, במפגש הזה אין צורך בערום או מגע אינטימי, מפגש כזה נועד לשחרור נקודתי של כאבים רגשיים תקועים ופתיחת מערכת הנשימה. ניתן לבוא למפגשי עיסוי טנטרי אינטימיים לנשים ולזוגות, המפגשים הללו כוללים ערום ומגע אינטימי אך אינם כוללים יחסי מין כפי שציינתי בהתחלה, המפגשים הללו מתאימים למיטיבי לכת או לנשים וזוגות שמרגישים את הקריאה בתוכם ומרגישים שזה נכון עבורם.

בעזרת העיסויים השונים ניתן להעצים את התשוקה, ללמוד ולחוות סוגים שונים של אורגזמות, ולהניע את האנרגיה בגוף בצורה חזקה והרמונית.

חשוב להדגיש שהעונג והאורגזמה הם אינם המטרה של המפגש אלא רק תוצאה של זרימת אנרגיה טובה יותר בגוף.

​למעשה לא ניתן להגביר רמת עונג קיימת בעזרת עונג נוסף, רק הזרמת האנרגיה בגוף בצורה טובה יותר תאפשר את זה, וזרימת אנרגיה טובה יותר משיגים רק בעזרת עבודת תראפיה נכונה, נשימות פתוחות ושחרור משקעי העבר שסותמים את הצינור האנרגטי.

אז מה מומלץ, תהליך או מפגש חוויתי?

אין פה תשובה אחת נכונה, כל אחד ואחת צריכים להרגיש מה נכון להם/ן, לחלק יתאים קצב איטי ולעבור את כל התהליך, ולחלק יתאים לבוא למפגש חוויתי ואז להתחיל תהליך, לחלק יתאים רק מפגש חוויתי, וחלק יבחרו גם לבוא רק לסדנאות וכנסים.

ניתן לשוחח איתי כדי להבין יותר לעומק ולהתייעץ מה נכון עבורכם/ן 🙂

ניתן לקרוא עלי ועל הכשרותיי המגוונות בלינק הזה: דוד כהן צדק

 

אישה יקרה,

רוצה להתחבר לנשיות שלך? מרגישה שאפשר להתענג יותר מחיי המין שלך? רוצה להחזיר את היצירתיות לחייך? עצבות וכאב לא מוסברים אופפים אותך? רוצה לחיות בשמחה וחופש? רוצה לחגוג את הנשיות שלך?

גבר יקר,

האם אתה מרגיש כבוי? חסר תשוקה וכיוון בחיים? סובל משפיכה מוקדמת\מאוחרת? מרגיש שאתה מפספס את החיים? חווה עצבנות ודיכאון בלתי מוסברים? רוצה להתפתח וללמוד דברים חדשים? רוצה להיפתח לעולמות חדשים של תשוקה ועונג?

זוגות חמודים,

רוצים להחזיר את התשוקה לזוגיות? ללמוד דרכי תקשורת שונות? ללמוד אינטימיות טנטרית? רוצים ליהנות מהזוגיות שלכם? רוצים להרחיב ולהצמיח את המרחב הזוגי?

 

מוזמנים אליי לקליניקה בפרדס חנה ולעבור יחד איתי תהליך שיותאם לכם/ן באופן אישי, בפגישה הראשונה נכיר ונאבחן את המקומות שמאתגרים עבורכם או שברצונכם לחקור ולהתפתח, לאחר האבחון נגבש תהליך שיוביל אתכם אל מה שחפץ ליבכם.

בתהליכים שניתן לעבור אצלי ניתן לטפל בנושאים שרשמתי למעלה ועוד רבים אחרים.

ניתן לבוא לתהליכי תרפיה ולרפא טראומות ומכאובים שכלואים בגוף ושלפעמים אנחנו אפילו לא מודעים אליהם.

ניתן לבוא לתהליכים להגברת העונג והתשוקה.

ניתן גם לבוא וללמוד את דרך הטנטרה והמדיטציות ולשלב את זה בחיי היום יום.

אפשר לבוא גם לטקסים מיוחדים לנשים גברים וזוגות : ♥ טקס אמריטה – עיסוי הנקטר האלוהי – female ejaculation

♥ עיסוי יוני טנטרי לנשים וזוגות.

♥ עיסוי יוני לשחרור משקעים וטראומות לנשים.

♥ עיסוי יוני וצוואר הרחם לנשים וזוגות.

♥ עיסוי יוני לנקודה הקדושה לנשים וזוגות.

♥  עיסוי להסרת השיריון לנשים וגברים .

 

לפרטים נוספים וליצירת קשר היכנסו לאתר שלי:  מסעות הלב

 

 

 

 

9 תגובות

 • נירית שרון הגיב:

  השתתפתי בפסטיבל Cosmic Lovers שאירגנת, והתרשמתי עמוקות מהשקט, האהבה והכבוד שמתוכם אתה עובד – גם בסדנאות עצמן וגם בארגון שמסביב. התחום די חדש לי, אבל נכנסתי לתוכו בטבעיות ובקלות, גם תודות לאווירה שאתה משרה. תודה!

 • תהילה הגיב:

  זה ממש אתגר לתאר במילים את המפגש עם דודי , בשבילי הוא מורה לטנטרה, מורה שדוחף אותי להתפתחות שלי וקולט מה הצעד הבא שלי . זה מה שקורה לי במפגשים בסדנאות של דודי, עוד ועוד אני מעמיקה לתוך עצמי, ובמקביל פורצת את
  הגבולות החיצוניים בתמיכה מהלב . דודי, תודה:)

 • מעוז הגיב:

  דודי מטפל בחסד ואיש מקצוע רגיש ואחראי המעורר בטחון ומשראה אווירה נעימה ופתוחה. ממליץ בחום

 • חגית קרצו הגיב:

  דודי, סוף סוף היריעה נפרסת…
  מילאת לי את כל החורים השחורים לגביך 🙂

  זרטוסטרה אמר ש"חורים בהשכלה סותמים בנייר עיתון", נראה לי הפעם הם נסגרו בטקסט וירטואלי מרהיב.

 • dudi katz הגיב:

  תודה אהובים על הפירגון, מחמם לי את הלב 🙂

 • marganit הגיב:

  דודי הוא צמח נדיר שיודע לתת את פירותיו בנדיבות, ומתוך דרך החיים המיוחדת שלו אסף כל כך הרבה מתנות, כמו הטנטרה- שלמד העמיק וגדל בה, והיום מזין ועוזר לאחרים- להתפתח ולהתעצם בדרך שלהם. ממליצה בחום, איש שהוא השראה בדרך חייו.
  בהצלחה דודי! מרגנית

 • Osher הגיב:

  דודי יקירי, הדרך הנפלאה שלך להעביר את האמונות שלך מופלאה, אתה רגיש וממלא בטחון תודה על המתנה העצומה שהענקת לי תודה על הסבלנות והיכולת לראות אותי תודה שאני יותר אישה בזכות הסדנאות והעיסוי:) איזה כיף שיש אותך! תודה ואהבה גדולה אלייך!

יש לך פידבק לשתף? הערה, המלצה או הגיג? זה המקום. ניתן להשאיר הודעה אנונימית או להירשם עם חשבון פייסבוק