הגיע הזמן לדאוג לשרירי ריצפת האגן שלך באמצעות ביצים סיניות

נשים רבות שטיפלתי בהן חשבו שזה לא נורמלי ואפילו מביך להכניס ביצים סיניות לתוך הוואגינה שלהן וגילו, תוך כדי התהליך איתי, שמה שחשוב זה הבריאות שלהן והיכולת לקחת אחריות מלאה על חיזוק שרירי ריצפת האגן ושיפור איכות החיים שלהן.

 

לימור בנדל:

0544578993

נשים רבות מספרות לי בתסכול רב על חוסר היכולת שלהן להתאפק לפיפי ושבורח להן בתחתון לפעמים במהלך היום. חלקן מספרות על ייאוש גדול בגלל שהן אחרי לידות לא מצליחות להרגיש את בן הזוג בחדירה ואף חוות צניחת רחם. נשים אחרות מספרות שהן לא מצליחות לחוות אורגזמות בזמן חדירה והפנטזיה שלהן לגמור יחד עם בן הזוג נהרסת כל פעם. בגלל סיבות כאלה ונוספות, נשים מתביישות בוואגינה שלהן, חוות ניתוק ממנה וכועסות עליה מה שגורם לירידה חדה בחשק המיני וברצון לקיים יחסי מין. הכאב הריגשי בעקבות הבעיה הולך ומתעצם וגורם לשני בני הזוג לריחוק זוגי ומיני בקשר. לא חבל?

אני יודעת שחלק מהנשים חושבות שבריחת שתן זה נושא שאסור ולא נהוג לדבר עליו, שזה בושה וזול להתעסק באיבר המין ובטח שלא לדבר על הנושא עם אדם זר. הרבה נשים שטיפלתי בהן חשבו שזה לא נורמלי ואפילו מביך להכניס ביצים סיניות לתוך הוואגינה שלהן וגילו, תוך כדי התהליך איתי, שמה שחשוב זה הבריאות שלהן והיכולת לקחת אחריות מלאה על חיזוק שרירי ריצפת האגן ושיפור איכות החיים שלהן.

עכשיו זה הזמן לשנות את המצב שלך!

חיזוק שרירי ריצפת האגן זה אחד הנושאים שחייבים להיות בראש סדר העדיפויות שלך מבחינה בריאותית. שרירי רצפת האגן מייצבים את מרכז הגוף ומביאים לשליטה בעת התאפקות, השרירים תומכים ברחם במהלך ההיריון ולאחריו, לכן חשוב להקפיד על חיזוק שרירים אלה.

תגובה אחת

  • דניאלה הגיב:

    מדהים לקרא שוב ושוב על אותן הבעיות גם במין הנשי ואיך שכמעט כולן לא מסוגלות להיעלות מעבר לסטראוטיפים שכבר נמוגו לפני עשרות שנים.
    לרוב הצעירים כבר נישבר מלחכות להן עד שיואילו מטובן לטפל מנטלית בתופעות של נרקסיזם/חרדות/צניעות מופרזת(דת) והולכים לשדות זרים(חו"ל)ואת הנזק שניגרם לדור ה-X(בעיקר)כבר לא ניתן לתקן.

יש לך פידבק לשתף? הערה, המלצה או הגיג? זה המקום. ניתן להשאיר הודעה אנונימית או להירשם עם חשבון פייסבוק